ŞİMDİ E-TİCARET ZAMANI!

Binlerce lira ödemeden uygun fiyata e-ticaret sitesine sahio olun, Ürününüzü internetten satışa sunun!

“E-TİCARET” ÇÖZÜMLERİ!

Bir e-ticaret sitesi fikriniz var ama maliyetleri görünce gözünüz mü korkuyor? Kendini öven, en iyisi bizimki diyen onlarca firma arasında kafanız mı karışıyor? TECHFONI size en uygun fiyata E-ticaret yapabileceğiniz sistem sunuyor. Siz de kendi E-ticaret sitenizi kurmak istiyorsanız şimdi tam zamanı! Paketlerimizden size en uygun olanını seçin hemen e-ticaret sitenizi aktif hale getirelim!

Çeşitli ödeme yöntemleri modülleri

Techfoni E-ticaret sistemlerin de ister altarnatif ödeme yöntemleri ister dilediğiniz bankanın sanalpos entegrasyonu sayesinde kolayca ödeme alın!

Yeni nesil, Güçlü E-ticaret Sistemi

İşinizi, ürününüzü internette satmak için binlerce TL ödemenize gerek yok! Gelişmiş alt yapısı, çeşitli sanal post seçenekleri, mobil uyumlu standart temaları sayesinde kendi sunucunuzda saklayabileceğiniz uygun fiyata en gelişmiş e-ticaret yazılımı!

RESPONSİVE PANEL

Artık mobil cihazlarınızdan`da yönetim panelinize gire bilir, siparişlarinize, ürünlerinize bakabilir, istediğiniz bölümü rahatça kullana bilirsiniz.

KOLAY TASARIM

Anlaşılmayan yabancı terimler içeren admin panellerini bitirdik. Artık normal kullanıcılarında rahatça anlayabileceği yeni nesil admin paneli sizlerle.

MODÜL SİSTEMİ

Techfoni E-ticaret sistemlerini dilediğiniz eklenti modülleri ile sitenizi güçlendire bilir, Diğer firmaların aksine gereksiz yere binlerce lira ödemezsiniz.

MODERN TEMA

Size sunduğumuz sistemindeki kullanıcı arayüz teması, gelişmiş responsive sistem sayesinde müşterileriniz mobil ciğazlardan`da alışveriş yapabilir.

UYGUN FİYATLAR

Techfoni sizlere en uygun fiyata sanal mağaza çamaya sağlıyor. Piyasadaki E-ticaret sistemlerine gereksiz yere binlerce lira vermekten sizleri kurtarıyor.

SEO DOSTU

E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu. Techfoni E-ticaret sistemleri sizlere gelişmiş bir SEO deneyimi sunuyor.

    Favori