E-TİCARET ÖZEL TASARIM

E-ticaret Sitesi Özel Tasarım

E-ticaret Sitenizin Arayüzü Size özel, Sizi Yansıtmasını ister Misiniz?

"Görsel kalitesi iyi olan sanal mağazaların diğer mağazalara göre müşterilerine güven vericiliği daha yüksek olduğundan rakiplerine göre satışlarının yüksek olduğunu biliyor musunuz?"

ÖZEL TASARIM 1

Özelleştirme tasarım 1 hizmetimizde e-ticaret web sitenizin temel alanlarından üst kısım (header) ve alt kısım (footer) size özel isteğinize göre renk, boyut, bölünmüş alanları yeniden ayarlanmaktadır. Site ziyaretçileri hangi sayfada dolaşırsa dolaşsın bu iki alanı mutlaka görmektedir, onun için bu alan bir web sitesi için en önemli alanlardan ikisidir. Bu alanlarda yapılan değişiklikler yanı sıra bizden sizlere 1 adet logo tasarımı cüretsiz sunulmaktadır.
ÖZEL TASARIM 1 HİZMETİ 399TL.

ÖZEL TASARIM 2

Özelleştirme tasarım 2 hizmetimizde e-ticaret web sitenizin genel olarak bütün alanlarını sizin istek ve arzunuza göre yeniden renk, alan boyutu, ürün kutu sayısı, manşet alan, kategori kısımları baştan aşağı yenilenir.
Bu değişikler sayesinde siteniz tamemen sizi yansıtan bir görünüm kazanır. Bu alanlarda yapılan değişiklikler yanı sıra bizden sizlere 1 adet logo tasarımı cüretsiz sunulmaktadır.
ÖZEL TASARIM 2 HİZMETİ 799TL.

    Favori