E-TİCARET S.S.S.

E-ticaret Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR  

İhtiyaçlarınıza göre 3 farklı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan aralarındaki farkları ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.
E-ticaret paketlerimiz diğer firmalardan ortalama %70 - %80 ucuz olup sistem ve özellik olarak hiç bir eksiği bulunmamaktadır.
Techfoni e-ticaret sistemlerinde, sisteme ödediğiniz ücret bir kereliğine mahsus olup, Aldığınız pakette domain ve host hizmeti var ise senelik olarak paketinizdeki domain ve host ücretini ödersiniz.
Techfoni e-ticaret sistemleri hazır paketlerimiz 1 gün içerisinde kurulup teslim edilmektedir. Extra isteklerinize göre kurulum süresi değişe bilmektedir.
Aldığınız e-ticaret sisteminin kurulumundan sonra teknik ekibimiz sizlere kullanım hakkında ücretsiz eğitim vermekte ve 1 hafta ücretsiz teknik destek sunmaktadır.
Techfoni e-ticaret ödeme sistemi olarak Türkiye`deki tüm bankaların sanal poslarını, payu, paypal, ipara gibi değişik ödeme mecralarınıda desteklemektedir.
Her aldığınız e-ticaret sistemimiz tek bir domain (Alan Adı) için lisanslanmaktadır ve başka domaine kurulmamaktadır.
E-ticaret sistemimizde paket içinde farklı kurlar mevcut olup, Dil seçeneği opsiyonel olarak sonradan ücretli eklenmektedir.
Techfoni e-ticaret paketlerinde içinde mevcut 3 adet tema seçeneği mevcuttur. Sektör ve ürününüze göre opsiyonel olarak size özel tasarım yapılmaktadır.
Evet, Techfoni yazılım klasörlerini kendi sunucunuzda saklayabilirsiniz. Ana kaynak kodları şifrelenmiş olup tema klasörleri açıktır ve kendinize göre özelleştire bilirsiniz.
E-ticaret yazılımımıza hazırladığımız XML import ve export sistemi var ama bu sistem ve entegrasyon yapılacak siteleri sonradan opsiyonel olarak alabilmektesiniz.
Evet, Aldığınız pakette mevcut olmayan ama daha sonra ihtiyaç duyduğunuz bir modülü, modüller sayfamızdan satın alabilirsiniz.

BİZE SORUNMesai saati içinde ortalama cevaplanma süresi 30 dakikadır.
    Favori