WEB TASARIM

Size, firmanıza, işinize özel web tasarım

Herşey Size Özel Tasarlansın & Yazılsın!

Hergeçen gün internet dünyasının büyümesiyle beraber kurumsal ve bireysel firmaların intertte bulunabilmesi neredeyse zorunlu hale geldi. Gerek kanuni yükümlülükler gerekse iş potansiyelinin artışı için firmalar mutlaka internete adım atmaları gerekmekte.

Peki bu adım nasıl atılmalıdır ve öncelikle ne gerekmektedir? Kurumsal ve bireysel firmaların internette başlıca ihtiyacı firmaya yakışan kurumsal bir web sitesidir. Ulaşabilirliğini artırmak, müşteri potansiyelini yükseltmek için firmaya özel bir web sitesi bu konuda çok yardımcı olacak bir araçtır.

Kurumsal bir web sitesi firmaya özel tasarlanmış ve yazılmış olmalıdır. Bunun sebebi firmanın ihtiyaçlarına göre, sektörüne göre uyumlu olup firmanın yaptığı işi yansıtabilmesidir. Ayriyeten özel kodlanmış ve tasarlanmış bir web sitesini arama motorları daha iyi algılayıp rakiplerine göre aramalarda üst sıralara çıkartır.

KOLAY YÖNETİM

MOBİL UYUMLU

ÖZEL TASARIM

YENİ NESİL

KOLAY KULLANM

SEO UYUMLU

Şimdi Yeni Bir Web Sitesi Zamanı!

Biz web siteniz yoksa veya var olan sitenizin sizi yansıtmadığını, eksik kaldığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz! Uzman ellerde size özel yapılmış, firmanıza yakışan bir web sitesi istiyorsanız TECHFONI hizmetinizde!
Geişmiş alt yapısı, Tam kontrol yönetim paneli, Estetik ve Responsive tasarımla, SEO uyumlu bir site için şimdi iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

    Favori